fbpx

ДИВАН НА БАЛКОН

Переглядів : 460

01.07.21

Балкон може бути не тільки функціональним простором, але й зоною комфорту і відпочинку, тому вам потрібно приділяти більше уваги його правильному оформленню. Диван стає незамінним предметом меблів для цього місця, навіть якщо площа не велика. На щастя, є невеликі, дуже елегантні вироби, які можуть задовольнити будь-які бажання.

Модельний ряд фабрики FRANKOF має різноманітні комбінації. Ширина прямого дивану становитиме від 76 до 115 см. М’які меблі, які використовуються для облаштування балконів, найчастіше відрізняються компактними розмірами, тому рекомендуємо звернути увагу на малогабаритні «Лісабон ІІ», «Ліверпуль ІІ», «Мілан ІІ», «Брюссель ІІ», вироби на ніжках («Нью-Йорк», «Кіото», «Асті», «Лестер», «Токіо ІІ»), та окремі секції модульних диванів, наприклад, «Белфасту», «Тасосу», «Сіднею».

Диван, оснащений нішами для зберігання речей, може стати зручним і практичним атрибутом будь-якої сім’ї. Він вдало приховує маленькі секрети: предмети домашнього вжитку, одяг, інструменти, посуд, банки, книги тощо Потрібно врахувати, що розмір спального місце не може бути меншим за 0,8х1,9м, але диван-ліжко є невід’ємним для любителів поспати на свіжому повітрі. Не виходячи з дому, Ви насолоджуєтеся зачаруванням зелені й ароматних квітів, радієте приходу літа чи першому снігу. Якщо додатково поруч поставити столик, він стане ідеальним місцем для ранкової кави.