fbpx

ДИВАН-ЛІЖКО: ЩО ЦЕ ТАКЕ І З ЧИМ ЙОГО ЇСТИ?

Переглядів : 140

27.05.21

 

Бракує вільного простору? Часто приїжджають родичі або ночують друзі? Шукаєте універсальне рішення для кімнати студента? Виросла дитина, а місця не так уже й багато? У нас є особливо практичний й функціональний вихід із ситуації!

 

Диван-ліжко — це диван, який трансформується в спальне ліжко-місце. Вони з’явилися ще в 19 столітті і використовувалися у випадках, коли втомлені гості залишалися на ніч. Проте сьогодні все змінилося — міські квартири не мають великої площі і, подекуди, на заміну ліжкам прийшли дивани-ліжка.

 

Згадайте фільм «Москва сльозам не вірить», де героям до приходу дочки вдається зібрати диван-ліжко за 1 хвилину? Оперативно й легко, хіба не так? Таким має бути диван 21 століття. Однак, якщо він розкладається, ще не означає, що виріб призначений для щоденного сну. Для повсякденного використання рекомендуємо такі системи трансформації: «єврокнижка», «поворотний механізм», «кроковий механізм», «пума» та «дельфін» (докладніше в статті).

 

В основі дивану-ліжка може бути 3 варіанти наповнення: пружинний блок, букові ламелі або ППУ з пружинною змійкою. Одні стверджують, що пружинний блок найкращий, проте, насправді, все залежить від індивідуальних уподобань. Кожний варіант має свої переваги та різні ступень жорсткості.

 

Дивани-ліжка для щоденного сну поділяються на одно-, півтора- і двоспальні. Вироби зі спальним місцем шириною від 60 до 90 см, як правило, називають односпальними. Унаслідок необхідності зберігання площі приміщення, часто вони заміняються на крісла-дивани. Такі вироби компактні та за доступною ціною. З асортименту FRANKOF пропонуються такі розкладні крісла, як «Верона», «Ліверпуль», «Лісабон» та «Мілан».

 

Півтораспальний диван-ліжко — моделі диванів зі спальним місцем, шириною від 100 до 140 см. До них належать «Верона ІІ», «Ліверпуль ІІ», «Лісабон ІІ», «Мілан ІІ», «Осло».

 

Двоспальні диван-ліжка кутового або прямого типу найпопулярніші, через властиву їм просторість і комфорт. Ширина варіюється від 140 см до 160 см. Під час вибору дивана для сну ми рекомендуємо звернути увагу на моделі «Варшава», «Верона», «Ліверпуль», «Лісабон», «Маркос», «Марсель», «Монтеро», «Мілан», «Престон», «Токіо».

 

Модульні дивани-ліжка — найоптимальніший варіант. Їх можна компонувати, створюючи нескінченну різноманітність варіантів під потрібний розмір. «Белфаст» та «Даллас» задовільнять усі ваші потреби та подарують чарівний сон.

 

Фабрика м’яких меблів «FRANKOF» готова запропонувати Вам зручний диван-ліжко. Чекаємо вас для консультації у наших фірмових салонах!