fbpx

ДИВАН ДЛЯ МАЛЕНЬКОЇ КУХНІ

Переглядів : 149

02.09.21

Погодьтеся, приймати їжу, сидячи на м’якому дивані, куди комфортніше і смачніше, ніж на стільцях. І якщо ви не володієте просторою площею, диван і маленька кухня не взаємовиключні речі.

Один із найбільш відчутних функціональних плюсів маленького диванчика, який не буде зайвим ні в малогабаритній, ні в однокімнатній квартирі — додаткове спальне місця. Причому таке рішення здатний забезпечити навіть крихітний розкладний диван. Рекомендуємо звернути увагу на моделі «Варшава», «Верона ІІ», «Ліверпуль», «Лісабон ІІ» чи «Мілан». Не забувайте про приємний бонус — ніші під сидінням або в боковинах, які присутні в деяких виробах із механізмом трансформації. Вони допоможуть оптимізувати місце довкола.

Деякі меблі (як «Марокко» та «Марсель») оснащені додатковим функціоналом, що буде корисним за невеликої площі.

Якщо у вашому будинку часто збираються гості, модульні дивани «Белфаст» та «Даллас» стануть у нагоді. Вони розділені на кілька частин, які за потреби можуть переміщатися.

Кутовий диван — найбільш компактне рішення для маленької кухні. Він максимально корисно задіє кут і запросто може вмістити до п’яти осіб, а то й більше.

Вироби на ніжках як «Бостон», «Кіото», «Токіо», «Престон», «Осло», «Сіетл» чи «Сідней» є справжньою знахідкою для господинь. Прибирання значно спроститься й за такої функції можна ще й час зекономити, адже під моделями з легкістю проходить робот-пилосос.