fbpx

«БЕЛФАСТ» ЯК ПРИКЛАД УНІВЕРСАЛЬНОСТІ

Переглядів : 160

12.05.21

Комфортне облаштування простору навколо неможливо уявити без дивана: його розташовують у вітальні, кухні, лоджії, робочому просторі (кабінеті), офісі або, навіть, замість ліжка. Тут ми набираємося сил та проводимо час у стрімкому ритмі роботи.

 

«Белфаст» — універсальна модульна система, яка складається з 11 елементів: 4 крісельних секцій, 2 крокодилів, кутового модуля, 2 пуфів та 3 боковин різних розмірів. Це дає змогу створювати власний диван будь-якої конфігурації.

 

Хочете затишно розміститися значною компанією перед екраном телевізора або пограти в настільні ігри? На дивані зі зручністю може розташуватися велика родина або галасливі гості. Завдяки модульності, Ви можете самостійно продумувати його геометрію — на ньому помістяться всі!

 

У вітальні кутова комбінація ж економить місце. Крім того, прямий, «L», «Г» чи «П»-подібний «Белфаст» має приємний бонус — він легко перетворюється в спальне місце, замінюючи ліжко. Деякі модулі можуть оснащуватися системою трансформації «єврокнижка». Її зручно використовувати для щоденного сну. Диван легко розкладається, не пошкоджуючи покриття для підлоги. Сидіння досить висунути вперед, а спинку опустити. Секції, що трансформуються в спальне місце, та відкривні крокодили можуть містити короби для зберігання білизни та сезонних речей. Пуф застосовується як і приставний модуль, так і відокремлений.

 

В офісне приміщення «Белфаст» підходить завдяки експлуатаційним характеристикам. Унаслідок комбінованого багатошарового наповнення диван зберігає новий вигляд навіть після тривалого користування. Сидіння і спинки виготовляються із пінополіуретану різної щільності. В основі модулів змієподібні пружини, закріплені на ДСП та дерев’яному каркасі.

 

Основне завдання виробу в офісі — прийом гостей, партнерів, клієнтів і потенційних співробітників. Не розкладний варіант ідеальний для насиченого потоку відвідувачів у приймальні чи вестибюлі. Для оббивки дивана, розташованого в місцях із великою прохідністю, рекомендовано обрати тканину з урахуванням щоденної чистки й необхідності відмінного вигляду.

 

У зоні коворкінгу «Белфаст» допоможе зонувати простір. Цікавою буде композиція у формі острівця. Вона прекрасно вписується в будь-яку атмосферу. Зручність посадки і продуманість ергономіки створюють комфорт для працівників, підвищуючи їх працездатність. Можливо, після невеликого обговорення проекту за чашкою кави на м’якому і зручному дивані, ваші співробітники згенерують неперевершену ідею, яка принесе вам успіх.

 

«Белфаст» у кабінеті керівника — це зовсім інша історія. Він максимально презентабельний, тому формує позитивне враження в партнерів і клієнтів компанії. Незалежно від забарвлення, диван завжди створює ефект успішності й серйозності фірми. Разом із невеликим журнальним столиком виріб утворює місце для ведення переговорів і обговорення умов взаємовигідного співробітництва.

 

Кухня є чи не найбільш відвідуваною кімнатою в кожному приміщенні й улюбленим місцем для посиденьок у колі сім’ї, гостів чи друзів. «Белфаст» у цій зоні харчування та відпочинку є стильним, практичним і багатофункціональним. Своїм виглядом він змушує нашу свідомість наповнюватися думками про затишне розташування тіла під час прийому їжі. У квартирі-студії диван може послужити роздільником між зоною відпочинку й кухнею або навпаки з’єднати все у єдине ціле.

 

Придбання відповідних меблів для приміщення, обмеженого площею, — завдання непросте. Особливо складно якщо це лоджія. «Белфаст», завдяки меншим модулям (70 см ширини), допоможе облаштувавши на балконі зону для релаксу. З ним, здавалося б, нежитловий простір наповниться атмосферою спокою. Місткі короби всередині відкривних модулів дадуть змогу не тільки використовувати диван як місце відпочинку вдень і вночі, а і для зберігання речей, які використовуються не часто.

 

З урахуванням наших порад Ви придбаєте надійний та зручний диван для будь-якого приміщення.

  Ми створили FRANKOF — вам залишається тільки відпочивати!