fbpx

АСОРТИМЕНТ ЛІЖОК FRANKOF

Переглядів : 63

28.10.21

 

Ліжко — це місце, де людина проводить 1/3 свого життя. Воно складається зі спинки та основи під матрац. В основі ліжок FRANKOF цільний брус хвойних порід у поєднанні із ламінованим ДСП класу Е1 (перший сорт). В окремих виробах може використовуватися невелика кількість ХДФ, яка характеризується високою стабільністю розмірів, що дуже важливо в точному меблевому виробюництві. У створенні м’яких частин застосовують пінополіуретан, виготовлений із сировини німецької компанії BAYER, термовойлок, який прийшов випробування в лабораторія Національного транспортного університету та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, клей одного із провідних виробників Голландії та синотон, задля забезпечення ефекту «дихання». та Букові ламелі обіцяють здоровий та солодкий сон.

Основа під матрац може формуватися за допомогою суцільної ДСП плити або ж підіймального механізму (ПМ). Якщо виріб укомплектовуються ПМ, то воно буде містити металевий вклад, ортопедичні букові ламелі шириною 5 см, ламелетримачі, місткі короби з аераторами для провітрювання речей, власне пневматичні газові ліфти та матрацотримачі (матрац не ковзатиме після час забезпечення доступу до ніш).

Завдяки підіймальному механізму відкривається схованка для постільної білизни. Вона доступна в таких моделях: «Вест», «Кобо», «Баку», «Барі», «Бату», «Бату XL», «Брюссель», «Бірмінгем», «Бордо», «Брест», «Брест XL», «Верту», «Капрі», «Комо», «Леон», «Ліма», «Малі», «Монс», «Неаполь», «Палма», «Туніс» і «Флоренція».

Ліжка без підіймального механізму мають високі металеві ніжки (15 см), завдяки яким робот-пилосос із легкістю зробить свою роботу навіть у невидимих місцях. До таких делікатних моделей можна віднести: «Вельс», «Мехіко», «Сієна» та «Террі».

 

Не діють ці правила для «Рони». Вона може бути і з підіймальним механізмом, і без на Ваш вибір.

Виняткові моделі й чому:

 

Цікаві моменти:

 

Найпоширеніші питання пов’язані з розмірами спального місця. Фабрика м’яких меблів FRANKOF пропонує 0,9х2,0м 1,2х2,0м 1,4х2,0м, 1,6х2,0м, 1,8х2,0м та під індивідуальне замовлення будь-якого іншого нестандартного розміру.

 

Щодо тканин, то асортимент FRANKOF складає понад 1000 взірців різних кольорів і текстур. Ознайомитися більш детально можна у фірмовому салоні FRANKOF у Вашому місті.

 

У фірмовому салоні FRANKOF Ви можете одразу все підібрати відповідно до Ваших уподобань та параметрів. Сміливо пробуйте та підбирайте комфортний ступінь жорсткості. Придбавши ліжко до 31 грудня 2021*, Ви отримаєте знижку -10 % на матрац. Пружинний чи безпружинний, двосторонній чи із різною жорсткістю сторін, кокосова койра, «memory» піна, штучний латекс чи класичне наповнення — наші менеджери допоможуть вибрати ортопедичний матрац індивідуально для Вас.

 

Разом із FRANKOF знайти свій ідеал дуже легко, а наші консультанти з радістю допоможуть.

 

Детальніше про окремі моделі:

Огляд «Брюсселю» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-bryussel/

Огляд двоярусного ліжка «Джамбі» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-dvoyarusnogo-lizhka-dzhambi/

Огляд ліжка «Бордо» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-bordo/

Огляд ліжка «Террі» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-terri/

Огляд ліжка «Вест» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-vest/

Огляд ліжка «Сієна» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-siєna/

Огляд ліжка «Кобо» — https://frankof.com.ua/blog/onovlennya-v-asortimenti-lizhok-kobo/

Огляд ліжка «Ліма» — https://frankof.com.ua/blog/oglyad-lizhka-lima/

 

Коментарі