fbpx

ОГЛЯД СТОЛУ «ПРАЙМ»

Переглядів : 1129

14.01.22

Ситний обід, сімейна вечеря, день народження чи Різдво — усі ці події відбуваються за великим столом із цікавими історіями, в невимушеній атмосфері та з великою любов’ю. Коли трапляється щось важливе, FRANKOF “Прайм” буде завжди поряд. Зібравши за ним всіх друзів та близьких, можна поговорити про все, що тільки заманеться.

Його проєктування розроблено для максимально практичного та зручного відпочинку, тому кожен рух максимально вільний і комфортний. FRANKOF пропонує два варіанти моделі. 

Перший у довжині 1,52 м, яку можна збільшити до 1,92 м; його ширина — 0,7 м, а висота 0,74 м. Другий довжиною 1,92 м, яка у розкладеному вигляді сягає  2,32 м, ширина  та висота 1,0 м і 0,7 м відповідно. 

Переглянути відео-огляд виробу — https://www.instagram.com/p/CRZMHwTiCkd/

Механізм трансформації є доволі простим: достатньо підняти важіль-фіксатор під столом на місці роз’єднання та потягнути на себе одну із половин, завдяки прихованому механізму — розсуваються зразу дві частини. І ось, відкрито доступ до секретного відділу зберігання додаткової частини. Вона завжди під руками, у середині столу, а від пилу її захищає тканинний чохол.

Основа зроблена з хвойних брусів низької вологості хвойних порід, які обшиті ХДФ і ДСП плитою, утворюючи унікальні риси моделі. Щодо декору, то він дуже мінімалістичний та доволі строгий: єдині прошиті маленькі ромби на нижній частині столу. 

Стільниця можлива із двох різних матеріалів: шпону або ДСП плити, на Ваш вибір. Її колір, а також тканина для оббивки, пропонується на вибір покупця.

 У кожному домі, за столом “Прайм” завжди плануватиме мир, добро та злагода.