fbpx

УНІКАЛЬНИЙ ТА НЕПОВТОРНИЙ ДИВАН У СТИЛІ МОДЕРН — НОВИНКА «ОТТАВА»

Переглядів : 103

26.10.21

Наші дизайнери, надихнувшись колекцію, яка в 1975 році випередила час, поєднали забуті ікони із завтрашнім проривом у модульному дивані «Оттава».

Свою назву він отримав на честь однойменного міста, що вирізняється захопливими ландшафтами та навколишньою природою.

Ергономічну точність та майстерність професіоналів FRANKOF можна повністю оцінити, лише відпочивши на ньому в одному із фірмових салонів.

Декоративна стяжка додає «Оттаві» рельєфності та виразності. Завдяки бездоганному поєднанню вишуканої форми і функціональності, диван не тільки приваблює погляд, але і пропонує безпрецедентний і просторий комфорт. Загальний дизайн поєднує в собі елегантну естетику з чітко окресленими лініями

Вільне розташування модулів дає поштовх для фантазії й забезпечує нескінченні гнучкі рішення для будь-якого проєкту. Двосторонній, кутовий, прямий, п-подібний або просто окремими частинами — комбінуйте на Власний розсуд.

Додаткова опція — подушка-підлокітник. Розташуйте її як забажаєте і, незалежно від того, під яким кутом Ви сидите чи лежите, «Оттава» внесе затишок у Вашу оселю.

Ноутбук і телефон можна покласти на спеціальний нестандартний модуль-столик. Поверхня покривається натуральним дубовим шпоном, а сторони оббиваються тканиною. На ньому зручно розмістити журнали чи навіть вазон. Або ж це може стати місцем для домашнього улюбленця.

Вибір кольору шпону та тканини пропонує безліч варіантів для створення інтер’єру Вашої вітальні, офісу або кухні-студії.

«Оттава» пропонує нові враження від користування м’якими меблями. Водночас вирішальна перевага полягає в тому, що прихована під тканиною якість цілком відповідає ефектній зовнішності.

Коментарі