fbpx

ЯК ЗАХИСТИТИ ДИВАН ВІД ДОМАШНІХ ТВАРИН

Переглядів : 443

23.04.21

З появою в будинку кошеняти чи цуценяти збільшується й число проблем. Однією з них є псування м’яких меблів: коти з насолодою точать свої кігті об оббивку, а собаки можуть погризти виріб. Лаяти тварину за його природні інстинкти безглуздо, але потрібно приймати якісь заходи, інакше доведеться все життя працювати на купівлю нових м’яких меблів. Існує маса методів, які допоможуть у вирішенні цієї проблеми. Так що ні з вихованцем розлучатися не доведеться, ні страждати від неприємного зовнішнього вигляду м’яких меблів.

 

Наприклад, захистити оббивку дивана від пошкоджень допоможуть змінні чохли. У них є ряд переваг: прямий захист оббивки дивана від псування; приховування слідів «злочину»; внесення різноманітності в інтер’єр завдяки новому зовнішньому вигляду дивана. Недоліком змінних чохлів є їх вартість. Звичайно, їх замінити дешевше, ніж купити новий диван, але й часта зміна вимагає певних позапланових витрат.

Також, дехто намагається використовувати переляк тварини, щоб відучити його від дряпання м’яких меблів. У таких випадках у хід йдуть надуті повітряні кулі, які лопаючись, призводять втечі улюбленця. Але такий метод може добряче набриднути господарям, особливо, в кого є маленькі діти.

 

Але якщо не один із перерахованих вище варіантів вам не підходить, то можна придивитися до більш зносостійкої оббивки. Помічником стане «pet-friendly» тканина: вона легко чиститься від шерсті й, по можливості, не матиме петель. Мікрофібра та флок часто просочені складом із водо- і брудо- відштовхуючим ефектом, а от на виробах з екошкіри сліди від кігтів та зубів дуже помітні.

 

Декілька рекомендацій від FRANKOF group:

— Обирайте меблі без відкритих дерев’яних вставок, бо це магніт для котів.

— Не рекомендуємо вироби на ніжках із 3 причин: 1) місце для збору шерсті та запасного туалету; 2) маленькі цуценята люблять їх гризти; 3) коти часто там ховаються;

— Не розраховуйте на обробку спреями, що відлякують — вони переважно не працюють;

— Купіть липкий валик для пилотяга;

— Під час очищення не використовуйте засоби зі вмістом хімікатів сильної дії, великої концентрації спирту та розчинників на основі нафтопродуктів — краще замовити хімчистку.