fbpx

10 ПРИЧИН КУПЛЯТИ М’ЯКІ МЕБЛІ ОНЛАЙН

Переглядів : 414

16.04.21

Зараз складно когось здивувати онлайн-шопінгом. Інтернет-магазин — це прекрасна можливість, не залишаючи офісу або домівки, отримати все необхідне: ознайомитися з характеристиками виробу, переглянути каталог, почитати відгуки або проконсультуватися.

Які переваги купівлі м’яких меблів онлайн?

  1. Просто і зручно: це економить дорогоцінний час — не потрібно об’їжджати всі салони міста в пошуках потрібної моделі. Наш каталог на сайті доступний 24/7, так що можна не поспішати і вибирати у зручний момент.
  2. Економія сил. Переїзди, затори, відвідування низки магазинів — від цього не так втомлюєшся фізично, як морально.
  3. Уся інформація. Через онлайн-шоп та сайт Ви можете дізнатися ще більше, ніж у виставковому залі. Перш, ніж зробити замовлення, можна прочитати масу корисної інформації чи відгуків та подивитися фотографії виробу в різних тканинах або кольорах.
  4. Психологічний комфорт. Не до вподоби натовпи людей чи галас міста? Онлайн-купівля відбувається в спокійній атмосфері: у режимі онлайн ви можете отримати відповіді на ваші запитання – ніхто навколо не докучає.
  5. Зниження затрат. Замовлення в інтернет-магазинах обійдеться дешевше, оскільки немає витрат на відвідування салону.
  6. Зручність оплати. Фірмові салони пропонують вибрати оптимальний варіант оплати: кредитна картка, банківський переказ, накладений платіж (під час доставки) або оплата частинами.
  7. Автономність. Ви можете зробити все самі. На сайті розміщені всі актуальні ціни. Також є можливість прорахувати вартість виробу в 6 цінових категоріях оббивки.
  8. Доступність. В онлайн-шопі зробити покупку можуть усі: деякі з нас через сором’язливість не можуть нормально спілкуватися з продавцями, не варто забувати і про людей з обмеженими можливостями.
  9. Зручна доставка. Наші фірмові салони пропонують доставку меблів, а значить Вам не потрібно шукати й замовляти вантажне таксі та оплачувати послуги вантажників. Після оформлення замовлення менеджери зв’яжуться з Вами та уточнять всю потрібну інформацію.
  10. Великий вибір. Асортимент нашої фабрики понад 120 позицій, тому деякі салони не мають можливість помістити всі наші моделі.  На сайті завжди можна знайти бажане, навіть якщо ваші смаки неординарні й екстравагантні. Залишається тільки вибрати модель, а наш онлайн-консультант надасть вам весь супровід за потреби.