fbpx

Остані статті

Популярні теми:
ТЕПЕР FRANKOF В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ще ближче до покупців!
ТЕПЕР FRANKOF В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ще ближче до покупців!

Тепер FRANKOF в Черкаській області: ще ближче до покупців! Для того, щоб кожен наш покупець зміг протестити наші вироби, ми сміливо розширяємо мережу фірмових салонів.

ДЕТАЛЬНО ПРО СТІЛЬЦІ
ДЕТАЛЬНО ПРО СТІЛЬЦІ

Однією із найпотрібніших у вжитку речей є стільці. Водночас, різноманіття форм і конструкцій ускладнюють вибір. Пропонуємо познайомитися із декількома моделями.   Каркаси стільців виготовляються із фанери, пінополіуретану підвищеної щільності та еластичних пасів. Букові ніжки додають елегантності завдяки своєму природньому принту. На вибір пропонується 8 кольорів деревини та понад 1000 фактур і відтінків оббивки. Таке різноманіття […]

ІДЕАЛЬНА ПАРА — ЦЕ ЛІЖКО ТА МАТРАЦ
ІДЕАЛЬНА ПАРА — ЦЕ ЛІЖКО ТА МАТРАЦ

У фірмовому салоні FRANKOF Ви можете одразу все підібрати відповідно до Ваших уподобань та параметрів. Придбавши ліжко до 30 вересня 2021*, Ви отримаєте знижку -10 % на матрац.

ОГЛЯД ЛІЖКА «РОНА»
ОГЛЯД ЛІЖКА «РОНА»

Ліжко «Рона» перевертає уяву буквально з ніг на голову своєю простотою, перетворюючись на простір для фантазії. Воно просте, оригінальне, практичне. Завдяки компактності не займає багато простору в спальні.

ЗНАЙОМТЕСЬ, ВЕЛЮР!
ЗНАЙОМТЕСЬ, ВЕЛЮР!

Асортимент тканин фабрики м’яких меблів FRANKOF налічує понад 1000 найменувань. Сьогодні ми вас познайомимо із 6 велюрами різних виробників. постачальників та категорії.