Виробництво

 

Екологічність та деревина

Серцевиною виробу є дерев'яний каркас із хвойних порід , властивості яких, широко відомі та цінуються у всьому світі.  Також деревина не містить клейких та шкідливих для організму речовин і є екологічно безпечна для здоров'я людини. А однією з найкращих властивостей хвойних є їх гнучкість та стійкість при тривалих навантаженнях.

    Із наповнень присутні :

  • Синтепон - це не токсичний матеріал. Прекрасний варіант якщо Ви страждаєте алергією або вдома є маленькі діти, так як це дихаючий матеріал який не схильний до притягування хвороботворних бактерій та пилових кліщів.

  • Пінополіуритан - є цілком екологічним, що підтверджується чисельними гігієнічними сертифікатами. Не містить у собі азбесту, фреону, формальдегіду та інших шкідливих хімічних речовин, а отже є безпечним для Вашого здоров'я. 

  • Термовойлок - матеріал, що складається із суміші натуральних волокон, таких як дрібні клаптики, очес вовни, різні нитки, шматочки ватину тощо.

  • Для наповненням подушок ми обрали холофайбер, який користується великою популярністю , адже він є гіпоалергенним , крім цього має цілий ряд показників безпечності та практичності. Також матеріал використовується у виготовленні дитячих виробів, і є повністю екологічним.

В першу чергу ми дбаємо про Ваше здоров'я, та виключили будь-які матеріали, які б могли зашкодити Вам та навколишньому середовищу. Наші вироби користуються великою популярністю так як на відміну від виробів інших фабрик, виготовлені лише з екологічних наповнювачів та матеріалів. 

 

Надійність

Крім ряду позитивних факторів"Frankof" славиться витривалістю довговічнісю своїх виробів. 
   Основне навантаження йде на каркас, який виготовлений із дерев'яних брусків товщиною 60мм ? 45мм. Для надійності з'єднань дерев'яних конструкцій   використовується шипове з'єднання яке відоме своєю стійкістю та витривалістю.
   Механізм трансформації є легким та зручним. Усі вироби з легкістю пересуваються на каучукових колесах, які на відміну від пластмасових не тріскають та не дряпають паркет.
   А також використовується чотиривитковий пружинний блок виготовлений з високоякісної сталі діаметром 2.2мм , який володіє ортопедичним ефектом та не просідає пару років потому.
    Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та технології виготовлення , а вони безсумнівно є показником міцності та довготривалості виробів "Frankof".

 

Наші працівники

З відкриття фабрики ми завжди ретельно підбирали працівників, адже "Frankof" це в першу чергу міцний та дружній колектив. І одного разу відвідаючи виставковий салон нашої  фабрики  Ви відчуєте приємну атмосферу, адже висококваліфікофані консультанти не тільки допоможуть Вам у виборі та дизайні виробу, а ще й запропонують  Вам посмакувати надзвичайно смачної кави та відчути весь комфорт власних виробів.
   Наші працівники завжди повні сил та енергії і до кожного замовлення   підходять з серйозністю та відповідальністю. А спеціалісти по дизайну завжди готові дивувати Вас новими,  унікальними та оригінальними моделями. 

Зворотній зв'язок

1000 символів ліворуч

Контакти

Меблева фабрика Frankof

м. Івано-Франківськ

 

Відділ продажу

тел.: (066) 375 26 18

тел.: (097) 806 26 88 Viber

 

Відділ постачання

тел.: (096) 976 05 26

 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.